komiksy czarny humor

komiksy czarny humor Snoopy, słynny beagle w komiksach orzeszki ziemne i filmu jest również ładne imię dla psa pet, więc są Pluto i Goofy, dwa z najbardziej znanych psów, Walt Disney, Dynomutt (pies cartoon superhero) i Bruno (pies w Kopciuszku , filmu Disneya).

Oto niektóre sugerowane nazwy jeśli otrzymujesz kota zamiast: Felix, Garfield, Simba (lew w filmie Król Lew Disney), Mufasa (ojciec Simby w filmie Król Lew), Sarabi (mama Simby) lub blizny (zły lew także z filmu król lew).Nadruki na koszulkach SNAYS Tom jest również doskonałym imię dla kota, jak to ostatecznie przypomina kota w Tom i Jerry bajki. Można również stosować nazwę Sylvester z kreskówek Sylvester i Tweety lub Tygrysek, postać z popularnej książki i filmu Disneya Kubuś Puchatek.

komiksy czarny humor

Dla gryzoni domowych, chomika lub myszy, następujące nazwy stosowane w filmach są sugerowane: Fievel która jest nazwą wiodącego myszy w amerykańskim filmie ogona, Bernard (imię myszy w innym filmie Disneya The American Tail), Mickey (samiec gwiazda mysz Disney), Minnie (żeński odpowiednik Mickey), Jerry (mysz, która sprawia, że ??życie Toma w Tom i Jerry bajki wydają się jak cholera), Mighty Mouse (mysz superbohaterem zarówno w komiksach oraz w filmie), Remy (prowadzenie myszy w filmie Disneya, Ratatouille), Emile (brat Remy w Ratatouille), Django (ojciec Remy w Ratatouille), Roddy (prowadzenie myszy w Wpuszczony w kanał filmu), Sid (szczur kanalizacja również z filmu Wpuszczony w kanał) i Rita (szczur wymiataczem z Wpuszczony w kanał).

komiksy czarny humor

Oczywiście, masz wszystkie wolności w świecie, aby stworzyć nazwę, która najlepiej pasuje do Twojego zwierzaka. Jednakże, jeśli okaże się to przytłaczające, gdyż często może być, można również odnieść się do tych dobrych nazw domowych inspiracji.

Artykuł napisany przez: