komiksy marvela po polsku

komiksy marvela po polsku

Co może iPad Do

Co może iPad zrobić? Jak mogę korzystać z iPada do jego pełnej mocy?

Wiele osób zainwestowało swoje pieniądze i kupił iPadów. Smutne, że te gadżety nie pochodzą z dowolnego podręcznika lub lekcji o tym, jak z nich korzystać. Według Wikipedii 15,4 mln iPadów sprzedano podczas 4.maszyny budowlane kwartale ubiegłego roku. Na szczęście, iPad jest bardzo podobna do żadnej z pozostałych urządzeń Apple, zwłaszcza, że ??iPhone. Więc jeśli jesteś zaznajomiony z iPhone będziesz zadowolony wiedzieć, że sama technologia została reengineered do znacznie większego iPada. W ten sposób jest bardziej elastyczny i doskonale dokładne. Jeśli nie są zaznajomieni z którymkolwiek z urządzeń firmy Apple (iPhone w szczególności), a to jest Twoja pierwsza wprowadzenie do dowolnego urządzenia firmy Apple, będzie bardzo szczęśliwy, aby znaleźć to dość łatwe do nauczenia. Oto trzy rzeczy o iPadzie.

1. iPad jest niezwykle wyjątkowy, wysokiej rozdzielczości urządzenie Multi-Touch, który jest tak cienkie ludzie często zastanawiają się, gdzie przechowywane są wszystkie jego moc. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, ludzie zauważają.

komiksy marvela po polsku

2. Ma 10 godzin pracy na baterii. Nie martw się, te 10 godzin z akumulatorem zawiera swój czas podczas korzystania z niego, czy surfowanie po sieci Wi-Fi, słuchania muzyki lub oglądania filmów. Wbudowany głośnik zapewnia bogaty dźwięk, zwłaszcza w słuchawkach. Istnieje również wbudowany w mikrofon.

3. IPad ma wbudowane Wi-Fi, który automatycznie lokalizuje najszybsze sieci Wi-Fi. Ma Bluetooth 2.1 + EDR oraz kompatybilną.

Co można iPad zrobić?

komiksy marvela po polsku

1. surfowanie po sieci

IPad jest wyposażony w przeglądarkę internetową Safari. Można przeglądać strony w układzie poziomym lub pionowym w zależności od sposobu trzymania iPada.

2. Sprawdź, czy e-mail

Aplikacja Mail to jeden z najprostszych sposobów, aby sprawdzić pocztę.
Artykuł napisany przez: koncentrator tlenu