komiksy amerykanskie

Dobre Nazwy zoologiczne

Na pewno trzeba mieć już przygotowane, co stanie się w domu swojego nowego pies, kot, chomik lub jakiegokolwiek innego gatunku zwierzęcia w tym zakresie przed dokonaniem zakupu lub przyjęcia jednego ze schroniska dla zwierząt. Myślisz, że masz wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne i akcesoria gotowy, więc nowy pet będzie jak najbardziej mile widziani i komfortowo w swoim nowym domu, z wyjątkiem tego, że nie można myśleć o dobre imię dla swojego zwierzaka. Oto kilka dobrych nazw zwierząt, które można wykorzystać.

Czy masz czarnego szczeniaka? Jeśli tak, to może warto wymienić mu Blackie lub północy. Cień, Jet, Ebony, węgiel drzewny, Char i atramentowy, są również odpowiednie nazwy czarnym kolorze szczeniąt. Jeśli rozważają uzyskania białej barwie zwierzaka, można mu śnieżny, Snowball, Lód, cukier, zima, śniegu, mroźny, i kremowym nazwać. Nazwy Brownie, kawa, glina, Eartha, Jawa, Sienna, Bear and Cub wszystko brzmi świetnie na brązowym kolorze zwierząt, ale jeśli Twój pies jest wielobarwne, można nazwać go piegi, konfetti, Łaty, jesień, Calico lub Callie za krótki.

Jest to także dobry pomysł, aby wymienić swoje zwierzę na podstawie swojej osobowości. Na przykład, masz zwierzaka, który lubi skakać . Dobra nazwa dla skoczków będzie jedną z następujących czynności: krykiet, Kangurzyca, Maleństwo, czy Hopper Grasshopper. Dobre nazwy zwierząt agresywnych zwierząt, z drugiej strony, to Bandit lub Bandito, sierżancie, Kleopatrę lub Cleo, król, książę, księżniczka, królowa lub Queenie, Blanche i szefa.

Można również rozważyć nazywania pies po nazwach zwierząt wykorzystywanych w popularnych programach telewizyjnych, seriali i filmów, takich jak Benji i Lassie, na przykład. Można też nazwać psa Astro Po Jetson w rodzinnym psem, Tramp (ołów męskiej pies w Disney filmu Zakochany kundel) lub Lady (ołów suka w tym samym filmie Disneya).
Artykuł napisany przez: https://www.septica.pl/Viruton-Strong-1-L-d329.htm