komiksy dc online

komiksy dc online

Pomysły starego magazynu jednostek, dla Ciebie i Twoich dzieci – 3 sposoby ponownego wykorzystania starych magazynów

Większość wszyscy wiem, ma mnóstwo starych czasopism leżących wokół ich domu. Te magazyny zbierać kurz i zajmują cenną przestrzeń. Jeśli chcesz oczyścić, można je recyklingowi lub można je wykorzystać do zrobienia całkiem fajne rzemiosła z dziećmi.ubezpieczenie samochodu współwłaściciel zniżki

Kiedy oczyszczaniu wszystkich moich starych magazynów, zrobiłem trochę obu, przeszedłem przez każdego magazynu i wyrwał strony pomyślałem, że mogę używać w przyszłości, i zawraca resztę magazynka. Właśnie przechodzi magazynów jest coś można z dziećmi. Kiedy przechodziła moich pism, Podarłem stron i umieszczono je w kartonowym pudełku, zwróciłem 30 stosy czasopism na dwa kartony pełne przyszłych dostaw rzemieślniczych.

Gdy jesteś klasyfikowane przez czasopisma i zdecydował, co chcesz zachować, nadszedł czas, aby dostać się rzemiosła.

komiksy dc online

Jedna rzecz, którą naprawdę lubię robić z wycinków prasowych robi komiksy / książki historia. Pisanie opowiadań jest zabawa sama w sobie, ale przy użyciu wycinki prasowe i kredki do zilustrowania historii jest niesamowite. Zwykle głowy wyciąć i wkleić je na ciałach Narysowaliśmy. Lubię też używać rzeczy jako tło, drzewa, samochody, domy, zwierzęta, itp … Bez względu na to, co wybrać do zrobienia, masz gwarancję, aby się dobrze bawić robiąc to. Spróbuj znaleźć zdjęcia pierwszego i pisząc swoją historię, aby dopasować obrazy.

Kolejna zabawa, co można zrobić z magazynem wycięć jest stworzenie gigantycznego kolaż zdjęć lubisz. Jest to najprostszy sposób na wykorzystanie starych magazynów, z powodu natłoku obrazów będziesz używać. Grab gigantyczny kawałek tektury, nożyczki, a kilka klejów w sztyfcie i jesteś gotowa do pracy. Zdecyduj się na temat przed rozpoczęciem lub po prostu zacząć wklejenie zdjęcia gdziekolwiek masz ochotę. Połowa zabawa zastanawiać, jak to się potoczy. Baw się dobrze i nie przejmuj się zbytnio, jeśli popełnisz błąd, zawsze można przenieść na obraz, którego nie lubisz.

Ostateczna co naprawdę lubisz robić, jest wycinanie słów i liter i pisania notatek lub opowiadania. Najlepszą rzeczą w ten sposób jest to, że oszczędza dużo strony do wykorzystania w przyszłości, jak zwykle tylko cięcia kilka słów lub liter na zewnątrz. Rozwiązanie to będzie zależeć od poziomu odczytu / zapisu dziecka, ale nadal można to zrobić z małymi dziećmi, prosząc ich, co chcą to powiedzieć.

Bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić ze starych magazynów, najlepszą rzeczą do zrobienia jest w pełni korzystać z wszystkiego, co mają do zaoferowania przed wrzucić je do kosza http://healthandfitness.pl.

Artykuł napisany przez: