komiksy dc online

komiksy dc online

Pomysły starego magazynu jednostek, dla Ciebie i Twoich dzieci - 3 sposoby ponownego wykorzystania starych magazynów

Większość wszyscy wiem, ma mnóstwo starych czasopism leżących wokół ich domu. Te magazyny zbierać kurz i zajmują cenną przestrzeń. Jeśli chcesz oczyścić, można je recyklingowi lub można je wykorzystać do zrobienia całkiem fajne rzemiosła z dziećmi.ubezpieczenie samochodu współwłaściciel zniżki

Kiedy oczyszczaniu wszystkich moich starych magazynów, zrobiłem trochę obu, przeszedłem przez każdego magazynu i wyrwał strony pomyślałem, że mogę używać w przyszłości, i zawraca resztę magazynka. Właśnie przechodzi magazynów jest coś można z dziećmi. Kiedy przechodziła moich pism, Podarłem stron i umieszczono je w kartonowym pudełku, zwróciłem 30 stosy czasopism na dwa kartony pełne przyszłych dostaw rzemieślniczych.

Gdy jesteś klasyfikowane przez czasopisma i zdecydował, co chcesz zachować, nadszedł czas, aby dostać się rzemiosła.

komiksy dc online

Jedna rzecz, którą naprawdę lubię robić z wycinków prasowych robi komiksy / książki historia. Pisanie opowiadań jest zabawa sama w sobie, ale przy użyciu wycinki prasowe i kredki do zilustrowania historii jest niesamowite. Zwykle głowy wyciąć i wkleić je na ciałach Narysowaliśmy. Lubię też używać rzeczy jako tło, drzewa, samochody, domy, zwierzęta, itp ... Bez względu na to, co wybrać do zrobienia, masz gwarancję, aby się dobrze bawić robiąc to. Spróbuj znaleźć zdjęcia pierwszego i pisząc swoją historię, aby dopasować obrazy.

Kolejna zabawa, co można zrobić z magazynem wycięć jest stworzenie gigantycznego kolaż zdjęć lubisz. Jest to najprostszy sposób na wykorzystanie starych magazynów, z powodu natłoku obrazów będziesz używać. Grab gigantyczny kawałek tektury, nożyczki, a kilka klejów w sztyfcie i jesteś gotowa do pracy. Zdecyduj się na temat przed rozpoczęciem lub po prostu zacząć wklejenie zdjęcia gdziekolwiek masz ochotę. Połowa zabawa zastanawiać, jak to się potoczy. Baw się dobrze i nie przejmuj się zbytnio, jeśli popełnisz błąd, zawsze można przenieść na obraz, którego nie lubisz.

Ostateczna co naprawdę lubisz robić, jest wycinanie słów i liter i pisania notatek lub opowiadania. Najlepszą rzeczą w ten sposób jest to, że oszczędza dużo strony do wykorzystania w przyszłości, jak zwykle tylko cięcia kilka słów lub liter na zewnątrz. Rozwiązanie to będzie zależeć od poziomu odczytu / zapisu dziecka, ale nadal można to zrobić z małymi dziećmi, prosząc ich, co chcą to powiedzieć.

Bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić ze starych magazynów, najlepszą rzeczą do zrobienia jest w pełni korzystać z wszystkiego, co mają do zaoferowania przed wrzucić je do kosza http://healthandfitness.pl.

Artykuł napisany przez: