komiksy ii wojna swiatowa

komiksy ii wojna swiatowa Kliknij i jesteś tam!

3. Oglądaj filmy

Można oglądać wyraźne programy telewizyjne HD, filmów, odlewane Pod, teledysków i wiele innych.

4. Zobacz Zdjęcia

Można otworzyć albumy fotograficzne jednym kliknięciem i przerzucać swoich zdjęć z łatwością. Pokazy slajdów i udostępniania zdjęć jest również dostępna.

5. YouTube App

Aplikacja YouTube został zaprojektowany specjalnie dla iPada.tanie ładowarki kołowe YouTube stał się jeszcze łatwiejszy w użyciu na iPadzie a następnie na stronie YouTube, zwłaszcza, że ??jest to w HD.

komiksy ii wojna swiatowa

6. iTunes

W sklepie iTunes, po prostu kliknąć w najnowsze, filmów, programów telewizyjnych, podcastów kabina z hydromasażem i więcej. Można również słuchać i zorganizować swoją własną muzykę tak samo jak na iPodzie.

7. Przeczytaj iBooks

iBooks aplikacja jest doskonałym narzędziem służącym do lektury. Można kupić książki lubisz najbardziej pośrednictwem iBookstore, w której wystarczy tylko pobrać darmową aplikację iBooks.

8. Aplikacje

Istnieje ponad 150 tysięcy aplikacji i iPad jest w stanie działać prawie wszystkie z nich. Możesz pobrać wszystkie rodzaje aplikacji, począwszy od gier, z Marvel Comics nawet Czasopismo Wall Street. Jeśli masz już aplikacje na iPhone lub iPod Touch wszystko, co trzeba zrobić, to synchronizować je do iPada z komputera PC lub Mac.

Jest tak wiele innych rzeczy, iPad jest zdolny. Jeśli tylko iPad przyszedł wraz z instrukcją obsługi! To, czy jesteś dobry z komputerami, lub mają czasu, aby dowiedzieć się, iPad, istnieje wiele środków, które mogą pomóc i nauczyć.

Artykuł napisany przez: http://www.septica.pl