komiksy japonskie

komiksy japonskie

Prowadzi warsztaty – 10 rzeczy nie do zrobienia!

Istnieją setki rzeczy, których nie powinien robić – jak wbicie studentów – ale znasz wszystkie oczywistych tak! Będziemy koncentrować się na bardziej subtelnych rzeczy, aby Twój warsztat niesamowitym sukcesem.

1 – Fly przez siedzibie gaciach

Jeśli uważasz, że może „skrzydło jest”, bez przygotowania, będziesz prawdopodobnie każdy z prośbą o swoje pieniądze z powrotem na koniec … jeśli pozostają one do końca.

Sporządzić plan warsztatów i wiedzieć, co będziesz robić w każdej sekundzie warsztacie. Będziesz mało prawdopodobne, aby trzymać się planu dokładnie (jak w życiu, naprawdę!), ale dobry plan daje pewność, a uczniowie są bardziej otwarte, gdy pokażesz zaufanie.

2 – ignorowanie ludzi po przybyciu

Jeżeli uczniowie czują się ignorowani na początku, masz od razu założyć mi-versus-ich uczucie i nie będą uczestniczyć jako swobodnie od samego początku. To trudne dla ciebie. Może masz swojego zespołu powitanie ludzi i być gotowy do odpowiedzi na pytania.

3 – Start późno

To jest obraza dla tych, którzy podjęli trud, aby być na początku lub na czas. Szanuj je.

4 – Zapomnij o wyjaśnienie zasad

Są to: że wszystko, co powiedział, jest poufna do grupy; zgadzam się, ale nie krytykują pomysły / przekonań innych osób; nie przeszkadzać innym i szanować wszyscy inni cały czas.

5 – Pomyśl, że trzeba to wszystko uruchomić

Pozwól ćwiczeń, gdzie studenci zgaśnie w małych grupach, gdzie oni mówią do grupy i gdzie robią ćwiczenia samodzielnie. W ten sposób masz więcej energii, można mówić do indywidualnych studentów i poczucie własności, jeśli mają swój wkład.

6 – Wolę niektórych uczniów w stosunku do innych

Dołożyć starań – czasem wielki wysiłek – włączenie wszystkich we wszystkich sesjach. Niektórzy ludzie celują w dyskusjach grupowych, niektórzy mówią także do grupy, a inni są lepiej na zasadzie jeden do jednego.
Artykuł napisany przez: tanie autocasco