komiksy ekonomiczne

komiksy ekonomiczne

Jak pracować dla U. zatrudnić cię chronić Po wynająć Ghostwriter

Niektórzy ludzie są zainteresowani skoki za modą artykuł obrotu, ale brakuje ani czasu ani umiejętności pisania pisać własne artykuły. Nie ma problemu, wynajem ghostwriter.

Ghostwriter może pisać artykuły dla Ciebie, które następnie można z kolei podają pod zdobył pole karne i uzyskać linków wskazujących do Twojej witryny.http://www.ubezpieczeniesamochodowe.com.pl

Ale można ghostwriter następnie zawrócić i sprzedawać tego samego artykułu do innego klienta? Albo może ghostwriter opublikować ten sam materiał w swoim własnym imieniu?

Odpowiedź brzmi nie.

Stany Zjednoczone prawa autorskie automatycznie daje wszelkie prawa do materiałów pisemnych pisarza, o ile nie wchodzi w kategorii "praca do wynajęcia". Pracuj dla niemowlęcia oznacza, że ??pisarz został kontrakt na napisanie pracy przez pracodawcę lub klienta.

Różni się to od kiedy pisarz sprzedaje pewne prawa do magazynu lub biuletynu. W tym przypadku tylko prawa zostały sprzedane, ale pisarz zachowuje wszelkie inne prawa do swojego twórczego produktu.

Praca dla przepisów wynajmu właściwie skonfigurować sytuacja korzystna zarówno dla ludzi, którzy zatrudniają Ghostwriters i samych ghostwriters. Gdy praca jest opłacana, klient obecnie posiada wszystkie prawa do tego materiału. Pisarz sprzedał to wszystko. Klient może umieścić swój wiersza autora w artykule, mogą teraz publikować artykuł w dowolnym miejscu on wybiera i może odbierać wszystkie dochody i inne korzyści płynące z pisania.

Ale Ghostwriter ma także kilka zabezpieczeń wynikających z przepisów prawa pracy w zakresie wynajmu. Pisarz zachowuje wszelkie prawa autorskie, aż praca została opłacona. Oznacza to, że jeśli Ghostwriter jest wypłacana tylko 50% uzgodnionej opłaty z góry, a klient nie zdecyduje się zapłacić równowagi po obejrzeniu prac, klient nie może wtedy złożyć artykułów do miejsc składania artykułu, nie może narazić jego lub jej bylines materiału, nie może twierdzić, jako jego lub jej własne i nie można go używać w dowolny sposób.

Artykuł napisany przez: