komiksy kaczor donald

komiksy kaczor donald

Zauważcie też, że każda z postaci stosowany nazwisko drugiej osoby. To dobra sztuczka też, tak długo, jak jest to całkowicie naturalne - tylko rób to, gdzie ludzie rzeczywiście używać nazwy innej osoby.

Alternatywy dla 'powiedział' jako znak dialogu

Chociaż powiedział "jest najczęstszym tag, można użyć innych.oc porównanie ofert Na przykład za pomocą "pytanie" czy jest to kwestia. A czasami warto się stosować inne znaczniki. W powyższym przykładzie mogłem zrobić w ten sposób:

"Och, zawsze rób tego!" powiedziała Claire.

"Ja nie!"

"Ty robisz."

"Cóż, mogę to zrobić raz lub dwa razy", Darren przyznał.

Widzicie tu, że dla czterech linii użyłem tylko dwa znaczniki, z których jeden był powiedział ", a drugi z nich był" przyznał "- to działa, ponieważ pasuje tutaj. Można również używać znaczników takich jak 'wyszeptał "," krzyknął "," uzgodnione "i" krzyknął "tak długo, jak są one wykorzystywane w moderation.However, tagi, takie jak:" wytrysku "," chwalił "," oświadczył' i "wykrzyknął nigdy nie powinien być stosowany. Są po prostu zbyt fioletowo-proza ??a oni wpadania w pułapkę mówienia-not-pokaz.

Wreszcie, absolutnie nigdy nie używać znaczników jakby uśmiechnął się, śmiali się i uśmiechnęła. Nie można mówić i uśmiechać się w tym samym czasie, albo mówić i śmiać się jednocześnie.

Ostatnią rzeczą, aby być ostrożnym, kiedy używasz tagów dialog jest przysłówki. Jak pisarzy musimy uważać nadużywających przysłówki i przysłówki z tagami dialogu nie są wyjątkiem.

Tak, staramy się zminimalizować wykorzystanie takich znaczników, jak:

* ... Powiedział cicho

* ... Krzyknął gniewnie

* ... Powiedziała ze smutkiem.

Spróbuj zamiast pokazać charakter mówiąc łagodnie, albo krzyczy ze złością, albo mówiąc tęsknie za pomocą opisu. I ostatnia propozycja będzie studiować drukowanych książek z ich stosowania znaczników dialogu.

Najlepiej sprzedającą irlandzki autor Tracy Culleton pasją jest pomaganie ludziom w osiągnięciu ich marzenia o pisaniu sukces. Jej kompleksowa strona nauczania Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak napisać powieść jest warta odwiedzenia, ponieważ jest jej strona rozpatrywanie i krytyce różne nowe produkty, oprogramowanie nagrywające jest dostępna.

Artykuł napisany przez: http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-drogowe.html