komiksy kaczor donald

komiksy kaczor donald

Zauważcie też, że każda z postaci stosowany nazwisko drugiej osoby. To dobra sztuczka też, tak długo, jak jest to całkowicie naturalne – tylko rób to, gdzie ludzie rzeczywiście używać nazwy innej osoby.

Alternatywy dla ‚powiedział’ jako znak dialogu

Chociaż powiedział „jest najczęstszym tag, można użyć innych.sklep z odżywkami online Na przykład za pomocą „pytanie” czy jest to kwestia. A czasami warto się stosować inne znaczniki. W powyższym przykładzie mogłem zrobić w ten sposób:

„Och, zawsze rób tego!” powiedziała Claire.

„Ja nie!”

„Ty robisz.”

„Cóż, mogę to zrobić raz lub dwa razy”, Darren przyznał.

Widzicie tu, że dla czterech linii użyłem tylko dwa znaczniki, z których jeden był powiedział „, a drugi z nich był” przyznał „- to działa, ponieważ pasuje tutaj. Można również używać znaczników takich jak ‚wyszeptał „,” krzyknął „,” uzgodnione „i” krzyknął „tak długo, jak są one wykorzystywane w moderation.However, tagi, takie jak:” wytrysku „,” chwalił „,” oświadczył’ i „wykrzyknął nigdy nie powinien być stosowany. Są po prostu zbyt fioletowo-proza ??a oni wpadania w pułapkę mówienia-not-pokaz.

Wreszcie, absolutnie nigdy nie używać znaczników jakby uśmiechnął się, śmiali się i uśmiechnęła. Nie można mówić i uśmiechać się w tym samym czasie, albo mówić i śmiać się jednocześnie.

Ostatnią rzeczą, aby być ostrożnym, kiedy używasz tagów dialog jest przysłówki. Jak pisarzy musimy uważać nadużywających przysłówki i przysłówki z tagami dialogu nie są wyjątkiem.

Tak, staramy się zminimalizować wykorzystanie takich znaczników, jak:

* … Powiedział cicho

* … Krzyknął gniewnie

* … Powiedziała ze smutkiem.

Spróbuj zamiast pokazać charakter mówiąc łagodnie, albo krzyczy ze złością, albo mówiąc tęsknie za pomocą opisu. I ostatnia propozycja będzie studiować drukowanych książek z ich stosowania znaczników dialogu.

Najlepiej sprzedającą irlandzki autor Tracy Culleton pasją jest pomaganie ludziom w osiągnięciu ich marzenia o pisaniu sukces. Jej kompleksowa strona nauczania Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak napisać powieść jest warta odwiedzenia, ponieważ jest jej strona rozpatrywanie i krytyce różne nowe produkty, oprogramowanie nagrywające jest dostępna.

Artykuł napisany przez: http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-drogowe.html